Lavad

Esinemislavasid võime ehitada täpselt selliseid, nagu on kliendi vajadused ja võimalused. Lavasid on võimalik ehitada kolmes erinevas stiilis - trussing süsteemist, telling süsteemist või alternatiiv lava, kus katuseks kasutame telki. Oleme ehitanud suuri ja väikeseid esinemislavasid  liivaranda, maa peale ja ka vette.

Lavade puhul kasutame järgmiste tootjate materjale ja tooteid - Layher, Altrad, Milos (Area Four Industries group), 2M, Global ja Tentnology. See annab klientidele kinnituse kvaliteetsete ning sertifitseeritud toodete kohta.

Esinemislavasid võib ehitada nii katusega kui ka katuseta, samuti külgedel kõlari tornidega, küljealadega või ilma. Trepp on võimalik paigaldada vastavalt vajadusele kas lava ette, taha või külje peale.

Katusekate on sõltuvalt lavatüübist musta, valget või halli värvi, lava seinad on kaetud musta võrguga, lava eesosa on kaetud musta riidega, põrand on kaetud pruuni ja/või musta värvi Event süsteemist veekindlate vineerplaatidega.

Lisaks eeltoodule on võimalik juurde tellida helitelki, telke esinejatele riietumiseks, poodiume, lisatasapindasid, põrandaid jne.

Kui sa ei leia allpoololevast valikust enda ürituse jaoks sobivat lava, võta meiega kindlasti ühendust ning aitame välja mõelda teile sobiva lahenduse.

Küsi nõu meie spetsialistidelt

Filtreeri tooteid

Küsi nõu meie spetsialistidelt

Kirjeldage oma soove ning pakume meie kogemustele tuginedes parima lahenduse.

Juhan Jürlau

Meelelahutuse osakonna juhataja

Marcus Pruuli

Müügijuht