Hinnapäringu vormis on 0 toodet

Kontakt

United Capital OÜ
Aadress: Vana-Narva mnt 29, Maardu

Ivar Jegerson

Tegevjuht tel: +372 51 75 920 e-mail: ivar@ucrent.ee

Ehitusvaldkond

Ülar Jegerson

Müügijuht tel: +372 53 436 929 e-mail: ular@ucrent.ee

Etko Vahenõmm

Müügijuht tel: +372 5600 3410 e-mail: etko@ucrent.ee

Üllar Sein

Tehniline juht / Ehitusinsener tel: +372 51 00 648 e-mail: ullar@ucrent.ee

Meelelahutus

Mirek King

Müügijuht tel: +372 501 5790 e-mail: mirek@ucrent.ee

Juhan Jürlau

Müügijuht tel: +372 55 513 131 e-mail: juhan@ucrent.ee

MÜÜK (TOODETE MÜÜK)

Hendri Parrol

Müügijuht tel: +372 56 261 444 e-mail: hendri@ucrent.ee

Aleksandr Spitsõn

Haldusjuht tel: +372 56 925 225 e-mail: aleksandr@ucrent.ee

Kaspar Viil

Projektijuht (ehitus ja meelelahutus) tel: +372 56 805 892 e-mail: kaspar@ucrent.ee

Üle 1000 suurema ja väiksema ürituse, nende seas:

Eesti Toidumess 2017
Orienteerumise MM 2017
Tallinna merepäevad 2017
Vanemuise Sümfooniaorkestri suvekontsert 2017
Saarema Ooperipäevad 2017
Paide Arvamusfestival 2015
MK Etapp Otepääl 2015
SEB Tallinna Maraton ja Maijooks
Weekend Festival Baltic 2015
Merepäevad
Grillfest
Red Bulli Lennupäev 2008
Viljandi Retrofest 2011
Ehitusmess
Tartu tudengipäevad

Üle 1000 suurema ja väiksema ehitusobjekti, nende seas:

Ei tea, kust alustada?

Kirjelda meile oma soove ning pakume Sulle enda kogemustele tuginedes parima lahenduse.

Ivar Jegerson

tel: +372 51 75 920 e-mail: info@ucrent.ee

Sinu kiri edastatakse meie müügijuhtide e-postile, kes suunavad selle edasi kõige õigemale inimesele. Vastus jõuab Sinuni esimesel võimalusel.

Kiiremate küsimuste korral helista ja räägime.