Ilmastikukindlad lahendused PVC katetega – laohall aastateks ja ajutine moodulkatus seisakuteta ehitustöödeks

04.02.2016

Kiiresti püstitatav ilmastikukindel PVC laohall annab lisaruumi, võimaldes ettevõttel kiiresti laiendada tootmis- või müügitegevust. Ajutine ilmastikukindel katus tagab tõrgeteta ehitustööd.

kattekile

Laohall on loodud materjalide ja vahendite ladustamiseks, kuid näiteks ka masinate ja seadmete hoiuks ja esitlemiseks. Inseneritöö ja sobivate materjalide valik annab angaarile aastateni ulatuva kasutusea just meie ilmastikutingimustes. Laohalli moodulkatus koosneb alumiiniumkonstruktsionist ja tugevast, kahepoolselt PVC`ga kaetud kangast, taludes meie talvist lumekoormust samamoodi, nagu tavaline hoone. Aastatepikkuseks kasutamiseks tuleks eelistada konstruktsiooni, millel on kuumtsingitud terasest ühendusosad, meie laohallidel on just niisugused. Ilmastikukindlaid PVC seinakatteid saab palavuse korral kas osaliselt või pea üleni eemaldada.

Angaaris on mugav liikuda ja masinatega manööverdada, sest segavad lisapostid puuduvad. Hoone ja väravate suurus on Teie valik, lisaks paigaldame käiguuksi, kuhu vaja. Väravate avamiseks ja sulgemiseks on kaks valikut: lükand- või tõstetavate mehhanismidega.

Kui valida päevavalgust läbilaskev katus, saab vähendada elektrikulu valgustusele. Vajaduste muutudes paigaldame või teisaldame laohalli kiirelt ja suuremaid jälgi jätmata ümber, või vahetame suurema (väiksema) vastu. Meie paigaldusmeeskonnal on kümme aastat kogemusi.

Ehitusobjektil meie ilmaoludes on asendamatu ajutine moodulkatus, mille all toimuvad ehitustööd tõegete ja seisakuteta. See koosneb tugevast PVC kattest, mis on ehitatud tellingute süsteemile. Lisakatete paigaldamise abil ehitame sellest vajadusel kinnise telgi, mille saab ka soojaks kütta. Nii ei takista halb ilm ühegi töö tegemist.

Angaar

PVC katete mitmekülgne värvivalik sobitub ümbritsevasse keskkonda ja on igati esinduslik.
Lisaks rendime ja müüme laokonteinereid, ehitustelke ja –soojakuid ja palju muud ehitusobjektile, kuid ka üritusteks.

Tutvu meie valikuga ja küsi lisainfot siit laohallid.